Piątek Trzynastego Nowy s.c.
  Strona główna » Regulamin   Nowości   Polecamy   Promocje Moje konto     
Szukaj
Wyraz(y):
Serie:
Kategoria:
Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie
BELETRYSTYKA (20)
DLA DZIECI (3)
EDUKACJA (174)
HOBBY (6)
RELIGIA (1)
REPRINTY (3)
TURYSTYKA I REGIONY (37)
ZDROWIE / STYL ŻYCIA (7)
KSIĄŻKI PRZECENIONE
KSIĄŻKI NA ZLECENIE (22)
Autorzy
Informacje
O Nas
Kontakt
Media o Nas
Regulamin
Wysyłka i zwroty
Usługi wydawnicze i poligraficzne
Cennik
Zobacz wszystkie tytuły
Mapa serwisu
Kontakt
e-mailksiegarnia@piatek13.com.pl
FAX42 632 78 61, 42 630 71 17
Tel42 632 78 61, 42 630 71 17
GSM604 600 800 (także sms)..
GG4147954
Skype piatek13
Newsletter
E-Mail:

Proszę wpisać imię:Uwaga Zarejestrowani klienci mogą zarządzać swoimi subskrypcjami tutaj: Twoje konto:

Regulamin
Regulamin księgarni internetowej
 
 
 
 
Dane o właścicielu:
 
1. Właścicielem księgarni www.piatek13.com.pl jest Piątek Trzynastego Nowy s.c., prowadzony przez przedsiębiorców wpisanych do Cenralnej Ewidencji i  Informacji o Działalności Gospodarczej, z siedzibą w Łodzi, przy ulicy Księży Młyn 14. Numer NIP 727-10-17-536.
 
 
Składnie i realizacja zamówień
 
2. Zamówienia można składać za pomocą księgarni internetowej, pocztą elektroniczną na adres ksiegarnia@piatek13.com.pl za pomocą komunikatora Gadu-Gadu (nr 4147954, 4146841), telefonicznie pod numerami 42 632 78 61, 42 630 71 17, 604 600 800 (także sms), faksem pod numerem 42 632 78 61, 42 630 71 17 lub listownie na adres: 90-345 Łódź, ul. Księży Młyn 14.
3. Wszystkie ceny podane na stronie internetowej Księgarni są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Przy wysyłce towarów na terenie Polski ceny poza opłatami związanymi z wysyłką, nie są obciążane żadnymi dodatkowymi opłatami lub podatkami.
4. W przypadku złożenia zamówienia przez klienta drogą internetową (strona www, wiadomość e-mail, komunikator gg) lub faksem, momentem zawarcia umowy kupna - sprzedaży jest moment potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji przez obsługę Księgarni (telefonicznie, pocztą elektroniczną lub informacją na gg).
5. W przypadku złożenia zamówienia przez klienta telefonicznie, momentem zawarcia umowy kupna - sprzedaży jest moment przyjęcia zamówienia przez obsługę Księgarni do realizacji. Domniemywa się, że sprzedawca przyjął zamówienie do realizacji bezpośrednio w momencie złożenia zamówienia telefonicznie, chyba że obsługa sklepu zastrzegła konieczność późniejszego potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji. W takim przypadku, zastosowanie ma punkt regulaminu dotyczący zamówień składanych przez internet lub faksem.
6. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu, umożliwiającego weryfikację rzetelności złożonego zamówienia. Po przyjęciu zamówienia sprzedawca potwierdzi je telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Księgarnia może odmówić realizacji zamówienia, którego rzetelności nie udało się potwierdzić.
7. Moment telefonicznego lub e-mailowego potwierdzenia złożenia zamówienia przez sprzedawcę jest też okazją do ewentualnego skorygowania błędnie podanych danych osobowych lub błędnie dokonanego zamówienia. Późniejsze dokonanie zmian w zamówieniu może być utrudnione, gdyż od momentu potwierdzenia zamówienia przez sprzedawcę zostaje ono skierowane do realizacji i towar może znajdować się już w drodze do zamawiającego. Niemniej, obsługa Księgarni dołoży wszelkich starań, aby w każdym momencie, nawet po zawarciu umowy kupna - sprzedaży, umożliwić zamawiającemu zmianę danych do dostawy, a także (do momentu wysłania przesyłki) zmianę treści zamówienia, włącznie z rezygnacją przez zamawiającego z zakupu (odstąpienia od umowy).
8. Zawartość witryny internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego (pełni jedynie rolę informacji handlowej), a zatem złożenie zamówienia przez klienta nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy. Klient, składając zamówienie, składa ofertę kupna zamawianych przedmiotów, zgodnie z informacją na ich temat znajdującą się w momencie zamówienia na witrynie sklepu.
9. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez klienta.
10. Jeśli z winy Księgarni nie jest możliwe w danym momencie zrealizowanie w pełni zamówienia, zostanie ono zrealizowane częściowo, natomiast w momencie uzyskania możliwości realizacji pozostałej części, Księgarnia pokrywa koszty przesyłki pocztowej.
11. Podane na stronie internetowej ceny obowiązują w roku 2012 i tylko w sprzedaży wysyłkowej.
12. Dowód zakupu (oryginał faktury VAT) jest dołączany do przesyłki.
 
Opłaty i płatności
 
13. Płatność za zakupione książki odbywa się przy odbiorze (osobistym lub za zaliczeniem pocztowym), przelewem na numer konta 82 1140 2004 0000 3502 7302 5318 (tylko przedpłata) lub za pomocą współpracującego serwisu płatności internetowych.
14. Jeżeli zamówienie nie przekracza 150 zł, to Wydawnictwo dolicza zryczałtowaną opłatę dodatkową (w roku 2012 - 10 zł za przesyłkę pocztową lub 13 zł za przesyłkę firmą kurierską), która zostanie wliczona w cenę jednej z zamówionych książek (nie będzie osobnej pozycji na rachunku).
15. Klient wybierając opcje płatności przy odbiorze (za zaliczeniem pocztowym) ponosi dodatkowy koszt pobrania w wysokości 4 zł.
 
Zwroty
 
16. Zwrot zakupionych (nieuszkodzonych) książek jest możliwy w ciągu 10 dni od ich otrzymania.
17. Zwracane książki należy przesłać na adres Księgarni na koszt kupującego. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy, swoje dane personalne, oraz wyraźne wskazanie, jaką drogą kupujący chce odebrać zapłaconą za towar należność: przez przelew na konto bankowe, tu prosimy podać numer konta, albo przez przekaz pocztowy na podany adres.
18. Księgarnia nie odbiera przesyłek wysłanych za pobraniem.
19. W przypadku uznania odstąpienia od umowy wysyłamy zwracane pieniądze w ciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej wraz z pisemnym odstąpieniem od umowy.
 
 
Wysyłka poza granicę kraju
 
20. Powyższe zasady obowiązują przy wysyłce zamówienia wyłącznie na terenie Polski. Koszt opłaty pocztowej dla odbiorców z zagranicy znajduje się na http://www.piatek13.com.pl/shipping.php .
21. Klienci z zagranicy mogą dokonywać jedynie zakupów za przedpłatą (poprzez wysłanie przelewu lub dokonanie płatności internetowej) obejmującej koszt książek i koszt przesyłki).
22. Dane sprzedawcy konieczne do realizacji przelewu z zagranicy:
Piątek Trzynastego Nowy s.c. 90-345 Łódź, ulica Księży Młyn 14
konto:
BRE BANK S.A. (FORMERLY BANK ROZWOJU EKSPORTU S.A.) RETAIL BANKING
al. Mickiewicza 10, 90-050 Łódź, Polska
SWIFT: BREX PL PW MUL
82 1140 2004 0000 3502 7302 5318  
 
Ochrona danych osobowych i poufność
 
23. Składając zamówienie, klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.
24. Jeśli klient składając zamówienie zgodzi się na otrzymywanie oferty firmy, "newslettera", jego dane (adres e-mail) będą wykorzystywane również w celu wysyłania tych informacji.
25. Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, nie są i nie będą też udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.
26. Struktura witryny sklepu została zaprojektowana w taki sposób, aby można ją było odwiedzać bez konieczności identyfikacji lub ujawniania danych osobowych. Podczas odwiedzania witryn nie są też gromadzone żadne dane służące do identyfikacji samego odwiedzającego lub jego komputera.
 
 
Postanowienia końcowe
 
27. Złożenie zamówienia w księgarni www.piatek13.com.pl oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.
28. W sprawach nie uregulowanych powyższym regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego.

Powrót
Koszyk
...jest pusty
Zaloguj się
Adres e-mail:
Hasło:


Bezpieczne logowanie

Nowy użytkownik

Zapomniałeś hasło?
Bestseller
OBYWATEL EUROPY - podręcznik wiedzy o ...
Nasze Sprawdziany - Język polski kl. VI
Język polski - Sprawdziany kompetencji dla klasy ...
Nasze gimnazjum - Matematyka - Geometria
Mały format - Biologia - Fizjologia organizmów, ...
Nasze Sprawdziany - Język polski. Ćwiczenia ...
Idziesz do liceum - Historia
Mały format - Biologia - Komórka, tkanki, ...
Twoja matura - Biologia
Język polski. Sprawdziany kompetencji dla klasy II
Recenzje
Obecnie nie ma recenzji o produktach
Języki
Polski Angielski Niemiecki
Waluty
Kto jest online
Obecnie w sklepie są
 10 Goście online
 online.
Sposoby platnosci